Het eerste Maritime & Offshore Career Event een daverend succes!

Afgelopen donderdag (31 mei) hebben meer dan 1300 bezoekers uit het binnen- én buitenland het eerste Maritime & Offshore Career Event in het Beurs-WTC te Rotterdam bezocht. Voor aanvang van de beurs om 11.00 uur was er al sprake van grote drukte voor de registratiebalies. Gewapend met een beurstas vol interessante informatie van exposanten zijn er vele interessante gesprekken gevoerd tussen werkgevers en werkzoekenden. ’s Middags heeft Mark Harbers, de nieuwe Rotterdamse wethouder van Economie, Haven en Milieu de officiële opening voltrokken in de Shipping Hall.

De bezoekers konden zich afgelopen donderdag op de hoogte stellen van alle mogelijkheden in de brede maritieme sector. De bedrijfspresentaties en de keynote speakers zijn goed bezocht evenals de informele afsluitende netwerkborrel. Al met al lovende reacties over het evenement.

De meer dan 95 aanwezige maritieme en offshore werkgevers hebben laten weten heel tevreden te zijn over de organisatie van het evenement en goede potentiële werknemers te hebben ontmoet. Opleidingsinstituten en brancheverenigingen hebben geïnteresseerden kunnen informeren over de uitdagende mogelijkheden in de boeiende en bloeiende sector.

De organisatie wil graag alle bezoekers, exposanten en pers bedanken die afgelopen donderdag aanwezig zijn geweest. Zonder u hadden we er niet een zodanig succes van kunnen maken. Binnenkort zijn er op www.MaritimeOffshoreCareerEvent.com meer foto’s van het evenement te vinden.

Naar verwachting zal volgend jaar de 2e editie van het Maritime & Offshore Career Event plaatsvinden.

Bron: Maritime & Offshore Career Event, 04-06-2007;