Maritieme veiling in Grou

Vishengelsets, zeilkleding en bootbeslag, deels uit failliete boedels. Maar ook veel gebruikte boten zijn zaterdag in het Grouster Aquaverium te koop. Nieuwe huurder Sloepoccasion.nl houdt op de grote bovenverdieping van dit complex een openbare verkoping.

Bron: Leeuwarder Courant, 20-11-2006;